Stamboom Breukel » Cornelis Verleg (1868-1940)

Persoonlijke gegevens Cornelis Verleg 


Gezin van Cornelis Verleg

Hij is getrouwd met Anna Clazina Breukel.

Zij zijn getrouwd op 7 oktober 1891 te Delft, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

akte: 161

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Verleg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Verleg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Verleg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksakte

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1868 lag rond de 18,0 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 7 oktober 1891 lag rond de 16,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
  • De temperatuur op 5 juli 1940 lag tussen 9,5 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 9 april » Tweede Wereldoorlog: Duitsland valt Denemarken en Noorwegen binnen.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
    • 20 mei » Demonstratie door Igor Sikorsky van zijn eerste helikopter.
    • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
    • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verleg

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verleg.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verleg.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verleg (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Breukel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap Beijer, "Stamboom Breukel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-breukel/I910.php : benaderd 7 oktober 2026), "Cornelis Verleg (1868-1940)".