De temperatuur op 31 december 1933 lag tussen -1,2 °C en 1,8 °C en was gemiddeld 0,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
Trouwdag 28 juli 1960
De temperatuur op 28 juli 1960 lag tussen 8,6 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
21 maart » Bloedbad van Sharpeville, Zuid-Afrika, politie opent vuur op ongewapende zwarte demonstranten, er vallen 69 doden en 180 gewonden.
7 mei » Premier Nikita Chroesjtsjov verklaart dat de Sovjet-Unie U-2 piloot Gary Powers gevangen houdt.
16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
30 juni » Ondertekening van de onafhankelijkheidsakte van Congo door Patrice Lumumba en Gaston Eyskens.
20 augustus » Senegal verlaat de Mali-federatie en wordt een zelfstandige staat.
4 september » Real Madrid wint de eerste editie van de wereldbeker voetbal door het Uruguayaanse CA Peñarol over twee wedstrijden te verslaan.
Dag van overlijden 19 februari 2015
De temperatuur op 19 februari 2015 lag tussen -0,3 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
16 januari » Het eilandenrijk Tonga is een eiland van meer dan 1 kilometer breed en 2 kilometer lang rijker na een forse vulkaanuitbarsting.
29 mei » Sepp Blatter wordt herkozen als president van wereldvoetbalbond FIFA. Hij wordt met een ruime meerderheid verkozen boven zijn enige uitdager Prins Ali bin Al-Hussein uit Jordanië. Enkele dagen later besluit hij op te stappen tegen een achtergrond van een corruptieschandaal.
6 september » Het Nederlands voetbalelftal verliest een belangrijke wedstrijd voor plaatsing voor Euro 2016. Oranje delft het onderspit in Ankara met 3-0 tegen Turkije.
22 september » De Poolse voetballer Robert Lewandowski scoort binnen negen minuten vijf keer namens FC Bayern München in de competitiewedstrijd tegen VfL Wolfsburg (5-1).
3 november » In de Roemeense hoofdstad Boekarest gaan duizenden mensen de straat op om het ontslag te eisen van onder meer eerste minister Victor Ponta na de dodelijke brand in een nachtclub van 30 oktober.
31 december » De V&D Group, een Nederlandse warenhuisketen, wordt failliet verklaard.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jaap Beijer, "Stamboom Breukel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-breukel/I207.php : benaderd 14 oktober 2026), "Leendert Willem Breukel (1933-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.