Stamboom Bouwmeester omg. Epe » Hermanus Albertus "Harm" Bouwmeester (1920-1963)

Persoonlijke gegevens Hermanus Albertus "Harm" Bouwmeester 


Gezin van Hermanus Albertus "Harm" Bouwmeester

Hij is getrouwd met Antonia Wilhelmina Pol.

Zij zijn getrouwd op 30 december 1942, hij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Albertus "Harm" Bouwmeester?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Albertus "Harm" Bouwmeester

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Albertus Bouwmeester


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 februari 1920 lag tussen 4,7 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
      • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
    • De temperatuur op 30 december 1942 lag tussen -1,0 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Laagste minimumtemperatuur in Nederland ooit gemeten (-27,4 °C), te Winterswijk.
      • 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
      • 20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
      • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
      • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
      • 4 december » De Verenigde Staten bombarderen voor het eerst het vasteland van Italië.
    • De temperatuur op 28 juli 1963 lag tussen 8,5 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Demonstratie van de laser-tv in New York.
      • 21 juni » Kardinaal Giovanni Battista Montini wordt gekozen tot Paus Paulus VI.
      • 16 september » Oprichting Maleisië.
      • 9 oktober » Door een rotsverschuiving op de Italiaanse berg Monte Toc stort een grote hoeveelheid gesteente in een stuwmeer, waardoor een grote vloedgolf het Noord-Italiaanse dorp Longarone volledig verwoest. Ongeveer tweeduizend mensen komen om.
      • 18 oktober » Lancering van Félicette, de eerste kat in de ruimte. Haar vlucht was succesvol en duurde 15 minuten.
      • 29 november » President Lyndon B. Johnson van de Verenigde Staten stelt de Commissie-Warren in die de moord op president John F. Kennedy moet onderzoeken.
    • De temperatuur op 31 juli 1963 lag tussen 10,8 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (88%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Groninger schaatsklassieker Noorder Rondritten wordt voor de zevende keer verreden. Winnaar is de Groninger Jan Uitham, die acht dagen eerder nog tweede was geworden in de Elfstedentocht. De Noorder Rondritten zijn voor deze editie ingekort tot 88km, in plaats van de originele 150 kilometer.
      • 11 juni » De boeddhistische monnik Thich Quang Duc laat zichzelf verbranden als ultiem protest tegen de vervolging van boeddhisten in Zuid-Vietnam. Veel monniken zouden dit voorbeeld volgen.
      • 20 juli » De associatie-overeenkomst tussen de EEG en achttien Afrikaanse landen wordt getekend te Yaoundé.
      • 26 oktober » De AVRO zendt voor het eerst het tv-spelletje Wie van de Drie uit.
      • 17 november » Ontstaan van het eiland Surtsey voor de zuidkust van IJsland, door een onderzeese vulkaanuitbarsting, die tot 5 juni 1967 zal duren.
      • 22 november » Het Beatles-album With the Beatles komt uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bouwmeester


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Bos, "Stamboom Bouwmeester omg. Epe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwmeester-epe/I421.php : benaderd 20 oktober 2026), "Hermanus Albertus "Harm" Bouwmeester (1920-1963)".