Stamboom Botter » Albert Johan Botter-Fik (1901-1943)

Persoonlijke gegevens Albert Johan Botter-Fik 


Gezin van Albert Johan Botter-Fik

Hij is getrouwd met Helena Smid.

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1927 te Hoogeveen, hij was toen 25 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Albert Johan Botter-Fik

Vader was bij de geboorte afwezig. De aangifte is gedaan door vroedvrouw Niesje Dermois-Panman.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Johan Botter-Fik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Johan Botter-Fik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Johan Botter-Fik

Albert Johan Botter-Fik
1901-1943

1927

Helena Smid
1909-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geb. akte nr 231 Gem Hoogeveen
    2. Huw. akte nr 9 Hoogeveen
    3. Overl. akte nr 223 Hoogeveen
    4. Overl. akte nr 223 Gem Hoogeveen
    5. Huw. akte nr 9 Gem Hoogeveen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 augustus 1901 lag tussen 15,2 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
    • De temperatuur op 10 februari 1927 lag tussen -3,8 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • De temperatuur op 18 mei 1943 lag tussen 6,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 14,3 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
      • 22 februari » Leden van de Duitse verzetsorganisatie de Weiße Rose worden door de nazi's geëxecuteerd.
      • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
      • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
      • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
      • 13 december » Als wraak voor vermeende steun aan het verzet moordt een Duitse legereenheid de gehele mannelijke bevolking van het Griekse stadje Kalavryta uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Botter-Fik


    De publicatie Stamboom Botter is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hilbert Botter, "Stamboom Botter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-botter/I245.php : benaderd 18 oktober 2026), "Albert Johan Botter-Fik (1901-1943)".