Stamboom Botter » Geertje Botter (1895-1965)

Persoonlijke gegevens Geertje Botter 


Gezin van Geertje Botter

Zij is getrouwd met Albert Tuit.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1917 te Velsen, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Botter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Botter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Botter

Klaas Botter
1826-1866
Geertje Kip
1829-1900

Geertje Botter
1895-1965

1917

Albert Tuit
1892-1945


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geb. akte 232 Gem Hoogeveen
    2. Huw akte nr 11 Gem Velsen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 augustus 1895 lag rond de 20,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
      • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • De temperatuur op 1 februari 1917 lag tussen -16,3 °C en -3,4 °C en was gemiddeld -9,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1881 » Edgar Guest, Engels-Amerikaans dichter († 1959)
    • 1890 » H.P. Lovecraft, Amerikaans schrijver († 1937)
    • 1904 » Jaap Burger, Nederlands politicus († 1986)
    • 1904 » Judikje Simons, Nederlands gymnaste († 1943)
    • 1905 » Jack Teagarden, Amerikaans jazzmusicus († 1964)
    • 1905 » Wim Hennings, Nederlands atleet († 1991)

    Over de familienaam Botter

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Botter.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Botter.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Botter (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Botter is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hilbert Botter, "Stamboom Botter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-botter/I1320.php : benaderd 24 oktober 2026), "Geertje Botter (1895-1965)".