Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Albert de Bruin (1890-1953)

Persoonlijke gegevens Albert de Bruin 


Gezin van Albert de Bruin

Hij is getrouwd met Jantje Gjaltema.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1914 te Leek, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Marten de Bruin  1917-2010 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert de Bruin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert de Bruin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Albert de Bruin

Voorouders (en nakomelingen) van Albert de Bruin


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I876.php : benaderd 31 december 2025), "Albert de Bruin (1890-1953)".