Stamboom Boot » Anna Maria VERRIJZER (1898-1950)

Persoonlijke gegevens Anna Maria VERRIJZER 


Gezin van Anna Maria VERRIJZER

Zij is getrouwd met Simon BOOT.

Zij zijn getrouwd op 30 september 1942 te Den Haag, Nederland, zij was toen 44 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (Family Address) op 23 augustus 1911 in Den Haag, Nederland .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria VERRIJZER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria VERRIJZER

Anna Maria VERRIJZER
1898-1950

1942

Simon BOOT
1892-1963


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1898 lag rond de 14,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
  • De temperatuur op 30 september 1942 lag tussen 11,2 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Laagste minimumtemperatuur in Nederland ooit gemeten (-27,4 °C), te Winterswijk.
    • 7 februari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Argentinië.
    • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
    • 5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
    • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • 22 juli » Tweede Wereldoorlog: de systematische deportatie van joden uit het getto in Warschau begint.
  • De temperatuur op 11 oktober 1950 lag tussen 6,4 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 22 juli » Na lang politiek gekrakeel en een volksraadpleging over zijn houding in de oorlog, betrekt de Belgische koning Leopold III weer zijn paleis in Laken.
    • 26 juli » Het Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger (KNIL) wordt ontbonden.
    • 24 september » Het Albanees voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn bestaan. In Boedapest wordt met 12-0 verloren van Hongarije.
    • 2 oktober » Het stripverhaal Peanuts van Charles Schulz wordt voor het eerst gepubliceerd in zeven Amerikaanse kranten.
    • 2 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nemen Resolutie 390(V) aan, waarbij de Eritreeërs als volk worden erkend, maar Eritrea wordt met Ethiopië tot een federatie samengevoegd.
    • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam VERRIJZER


De publicatie Stamboom Boot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F.D. Boot, "Stamboom Boot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boot/I221.php : benaderd 12 oktober 2026), "Anna Maria VERRIJZER (1898-1950)".