Stamboom Bok, Bekker, Wiggers en Joseph » Jannes Bekker (1835-????)

Persoonlijke gegevens Jannes Bekker 


Gezin van Jannes Bekker

Hij is getrouwd met Aleid(a) Bevers.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1861 te Lonneker (Enschede), hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Jannes Bekker

Wever

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannes Bekker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannes Bekker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Huwelijk , Historisch Centrum Overijssel , 2919
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 08404
    Gemeente: Lonneker
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 1
    Datum: 07-02-1861
    Bruidegom Jannes Bekker
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Enschede
    Bruid Aleid Bevers
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: Gronau (Pruissen)
    Vader bruidegom Chrisjaan Bekker
    Moeder bruidegom Hermina Stroink
    Vader bruid Jan Herm Bevers
    Moeder bruid Henderika Claus
    Nadere informatie beroep Bg.: wever; beroep Bd.: weefster; beroep vader Bg.: timmerman
    Archieflocatie Tresoar, Frysk Histoarysk en Letterkundich Sintrum
    Algemeen Toegangnr: 30-31
    Inventarisnr: 2008
    Gemeente: Schoterland
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 28
    Datum: 22-05-1825
    Bruidegom Sybe Rinkes Bok
    Leeftijd: 57
    Geboorteplaats: Oudehaske, gemeente Haskerland
    Bruid Annigjen Geerts Weever
    Leeftijd: 48
    Geboorteplaats: Sintjohannesga
    Vader bruidegom Rinke Barteles Bok
    Moeder bruidegom Harmke Sybes
    Vader bruid Geert Lubberts Weever
    Moeder bruid Annigjen Klazes Mink

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1861 lag rond de 5,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 18 februari » Samenkomst van het eerste Italiaanse parlement in Turijn.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 10 juni » Slag bij Big Bethel tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het is een van de eerste veldslagen dat resulteerde in een Zuidelijke overwinning.
    • 30 september » De 3739 meter hoge Weißkugel, gelegen in Oostenrijk, wordt voor de eerste maal beklommen.

Over de familienaam Bekker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bekker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bekker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bekker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. Bok, "Stamboom Bok, Bekker, Wiggers en Joseph", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bok/R277.php : benaderd 27 december 2025), "Jannes Bekker (1835-????)".