Stamboom Bindt » Anna Sophia Hofstee (1887-????)

Persoonlijke gegevens Anna Sophia Hofstee 

  • Zij is geboren op 9 april 1887 in Haarlem, Noord-Holland.Bron 1
    Geboorte op 9 april 1887 te Haarlem
    =

    Vader

    Johannes Hofstee
    Moeder

    Anthonia Johanna van Baaren
    16
    Kind

    Anna Sophia Hofstee, geboren op 9 april 1887 te Haarlem

Gezin van Anna Sophia Hofstee

Zij is getrouwd met Willem de Kruif.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1908 te Haarlem, Noord-Holland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Huwelijk op 27 mei 1908 te Haarlem
=

Vader van de bruidegom

Jacob de Kruif
Moeder van de bruidegom

Grada Banning
=

Bruidegom

Willem de Kruif, geboren te 's-Hertogenbosch, 26 jaar oud, stoker van beroep
16
Bruid

Anna Sophia Hofstee, geboren te Haarlem, 21 jaar oud
=

Vader van de bruid

Johannes Hofstee
Moeder van de bruid

Anthonia Johanna van Baaren

Kind(eren):

  1. NN de Kruif  1917-1917
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Sophia Hofstee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Sophia Hofstee


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief te Haarlem, BS Geboorte burgerlijke stand van de gemeente Haarlem, Archiefdeel van (dubbele) registers van de, Haarlem, archief 358.46, inventaris­num­mer 11887, 11-04-1887, Geboorteakten van de gemeente Haarlem, 1887, aktenummer 479
  2. Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk Haarlem, 27 mei 1908, aktenummer 188

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1887 lag rond de 7,8 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 27 mei 1908 lag tussen 8,8 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hofstee

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofstee.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofstee.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofstee (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bindt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eddie Bindt, "Stamboom Bindt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt/I8361.php : benaderd 25 december 2025), "Anna Sophia Hofstee (1887-????)".