Stamboom Bindt » Jan Dircks Heims (1667-1723)

Persoonlijke gegevens Jan Dircks Heims 


Gezin van Jan Dircks Heims

Hij is getrouwd met Engeltje Barends.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Neeltje Jans Heims  1691-1742 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Dircks Heims?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Dircks Heims

Jan Dircks Heims
1667-1723



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heims

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heims.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heims.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heims (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bindt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eddie Bindt, "Stamboom Bindt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt/I6137.php : benaderd 6 augustus 2025), "Jan Dircks Heims (1667-1723)".