Stamboom Bindt » Jan Jans Wijnstok (1793-1860)

Persoonlijke gegevens Jan Jans Wijnstok 

  • Hij is geboren in het jaar 1793.
  • Hij is overleden op 9 mei 1860 in Groningen, Groningen, hij was toen 67 jaar oud.Bron 1
    Overlijden op 9 mei 1860 te Groningen
    =

    Vader

    Jan Wijnstok, schipper van beroep
    Moeder

    Jantje Jans
    Overledene (mannelijk)

    Jan Jans Wijnstok, geboren te Winsum, 77 jaar oud

    Relatie

    Hieke Klaassens de Vries

Gezin van Jan Jans Wijnstok

Hij is getrouwd met Hieke Klaassens de Vries.

Zij zijn getrouwd voor 1815.


Kind(eren):

  1. Geertruid Wijnstok  1818-????
  2. Janna Wijnstok  1821-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jans Wijnstok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Jans Wijnstok

Jan Jans Wijnstok
1793-1860

< 1815

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. AlleGroningers te Groningen, BS Overlijden Bron: boek, Periode: 1860, Groningen, 10 mei 1860, Overlijdensregister 1860, aktenummer 549

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1860 lag rond de 12,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wijnstok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wijnstok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wijnstok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wijnstok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bindt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eddie Bindt, "Stamboom Bindt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt/I6113.php : benaderd 11 mei 2025), "Jan Jans Wijnstok (1793-1860)".