Stamboom Bindt » Koert Bindt (1945-2007)

Persoonlijke gegevens Koert Bindt 


Gezin van Koert Bindt

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1966 te Apeldoorn, Gelderland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 1 november 1973 te Apeldoorn, Gelderland.Bron 6


Notities over Koert Bindt

Koert heeft bij zijn geboorte de achternaam "Dost" gekregen, er is geen vader op de geboorteakte ingevuld. Koert is bij het huwelijk tussen Tinus Bindt en Jentje Dost "erkend" door Tinus Bindt, daarmee heeft hij de achternaam BINDT gekregen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Koert Bindt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Koert Bindt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Koert Bindt


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Persoonskaart
    2. Persoonskaart
    3. https://grasduinen.streekarchiefepe.nl/detail.php?nav_id=0-1&id=79025962&index=2
    4. https://grasduinen.streekarchiefepe.nl/detail.php?nav_id=0-1&index=3&imgid=79034168&id=79034172
    5. Persoonskaart
    6. Peroonskaart

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1945 lag tussen 9,0 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0.4 mm neerslag gedurende 0.3 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Amerikaanse mariniers planten de vlag op Iwo Jima.
      • 19 april » De Duitsers zetten de Wieringermeerpolder onder water om de opmars van de geallieerden te vertragen.
      • 29 april » Concentratiekamp Dachau wordt bevrijd door de troepen van de VS.
      • 22 mei » In een massagraf op het strand van Texel worden tien Texelaars en zeventig Georgiërs gevonden, allen geëxecuteerd tijdens de Opstand van de Georgiërs.
      • 6 juni » Meinoud Rost van Tonningen, Nederlands collaborateur tijdens de Tweede Wereldoorlog, pleegt zelfmoord in de gevangenis van Scheveningen
      • 17 augustus » Onafhankelijkheid Nederlands-Indië
    • De temperatuur op 10 juni 1966 lag tussen 16,4 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 22,9 °C. Er was 18,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 10,3 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In Angola richten Jonas Savimbi en Antonio da Costa Fernandes de verzetsbeweging UNITA op.
      • 26 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Denizlispor.
      • 13 augustus » Het Centrale Comité van de Chinese Communistische Partij kondigt de "Culturele Revolutie" aan.
      • 6 september » In Kaapstad wordt de Zuid-Afrikaanse architect van de Apartheid, premier Hendrik Verwoerd, vermoord door Dimitri Tsafendas in een steekpartij tijdens een parlementaire bijeenkomst.
      • 7 september » De Schipholtunnel wordt opengesteld.
      • 14 oktober » De Nederlandse politieke partij D66 wordt opgericht.
    • De temperatuur op 11 oktober 2007 lag tussen 4,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De AEX komt voor het eerst sinds mei 2002 boven de 500-puntengrens uit.
      • 27 januari » Het Woordenboek der Nederlandsche Taal (WNT) is met ingang van vandaag op het internet te raadplegen, de toegang is gratis. Het is het grootste woordenboek van het Nederlands.
      • 6 april » In Epcot wordt de attractie Gran Fiesta Tour Starring The Three Caballeros geopend.
      • 7 juli » De nieuwe Zeven Wereldwonderen worden bekendgemaakt.
      • 12 augustus » Wesley Sneijder heeft een vijfjarig contract getekend bij Real Madrid. Real Madrid heeft hem van Ajax voor € 27 miljoen overgenomen.
      • 14 oktober » Langeafstandloopster Lornah Kiplagat vestigt in Udine een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.06,25.
    • De temperatuur op 16 oktober 2007 lag tussen 10,4 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Slovenië voert de euro in als wettelijk betaalmiddel.
      • 27 januari » Het Woordenboek der Nederlandsche Taal (WNT) is met ingang van vandaag op het internet te raadplegen, de toegang is gratis. Het is het grootste woordenboek van het Nederlands.
      • 20 mei » In Bulgarije worden naar aanleiding van de toetreding tot de Europese Unie tussentijdse verkiezingen voor het Europees Parlement gehouden.
      • 30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
      • 15 augustus » In Peru vallen circa 510 doden bij een aardbeving van 8.0 op de schaal van Richter.
      • 9 november » Schaatser Jeremy Wotherspoon verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Kang-seok Lee op de 500 meter (34,25 seconden) met een tijd van 34,03 seconden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bindt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bindt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bindt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bindt (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eddie Bindt, "Stamboom Bindt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt/I360.php : benaderd 6 mei 2025), "Koert Bindt (1945-2007)".