Stamboom Bindervoet » elisabeth verboom (1874-????)

Persoonlijke gegevens elisabeth verboom 

  • Zij is geboren op 12 februari 1874 in gouderak.
    BS Geboorte met Elizabeth Verboom
    Kind
    Elizabeth Verboom
    Geboortedatum
    12-02-1874
    Geboorteplaats
    A 38
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Cornelis Verboom
    Beroep
    arbeider
    Moeder
    Grietje de Knegt
    Beroep
    Arbeidster
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    12-02-1874
    Gebeurtenisplaats
    A 38
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Streekarchief Midden-Holland
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0812
    Registratienummer
    7
    Aktenummer
    11
    Registratiedatum
    13-02-1874
    Akteplaats
    Gouderak
    Collectie
    Bron: Burgerlijke Stand, Deel: 7, Periode: 1873-1882
    Boek
    BS Geboorteregister
  • Een kind van cornelis verboom en grietje de knegt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 november 2022.

Gezin van elisabeth verboom

Zij is getrouwd met evengroen.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1896 te gouderak, zij was toen 22 jaar oud.

BS Huwelijk met Adrianus Evengroen
Bruidegom
Adrianus Evengroen
Geboorteplaats
Alblasserdam
Leeftijd
24
Bruid
Elizabeth Verboom
Geboorteplaats
Gouderak
Leeftijd
22
Vader van de bruidegom
Arie Evengroen
Moeder van de bruidegom
Gerrigje van Leeuwen
Vader van de bruid
Cornelis Verboom
Moeder van de bruid
Grietje de Knegt
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
25-07-1896
Gebeurtenisplaats
Gouderak
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Streekarchief Midden-Holland
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
0812
Registratienummer
19
Aktenummer
8
Registratiedatum
25-07-1896
Akteplaats
Gouderak
Collectie
Bron: Burgerlijke Stand, Deel: 19, Periode: 1893-1902
Boek
BS Huwelijksregister

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot elisabeth verboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk elisabeth verboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van elisabeth verboom

elisabeth verboom
1874-????

1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 februari 1874 lag rond de -1,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
      • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
      • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
      • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
      • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
    • De temperatuur op 25 juli 1896 lag rond de 19,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verboom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verboom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verboom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verboom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I6531.php : benaderd 26 december 2025), "elisabeth verboom (1874-????)".