Stamboom Bindervoet » maria van der panne (1902-)

Persoonlijke gegevens maria van der panne 

  • Zij is geboren op 12 juni 1902 in zegveld.
    BS Geboorte met Maria van der Panne
    Kind
    Maria van der Panne
    Geboortedatum
    11-06-1902
    Geboorteplaats
    Zegveld
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Willem van der Panne
    Moeder
    Elizabeth Muijt
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    11-06-1902
    Gebeurtenisplaats
    Zegveld
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Het Utrechts Archief
    Plaats instelling
    Utrecht
    Collectiegebied
    Utrecht
    Archief
    481
    Registratienummer
    189-10
    Aktenummer
    10
    Registratiedatum
    12-06-1902
    Akteplaats
    Zegveld
    Collectie
    Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1811-1902
    Boek
    Zegveld 1902
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 februari 2022.

Gezin van maria van der panne

Zij is getrouwd met baltus kroone.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1924 te bodegraven, zij was toen 21 jaar oud.

BS Huwelijk met Baltus Kroone
Bruidegom
Baltus Kroone
Geboorteplaats
Bergambacht
Bruid
Maria van der Panne
Geboorteplaats
Zegveld
Vader van de bruidegom
Pieter Kroone
Moeder van de bruidegom
Anna Elizabeth Tiggers
Vader van de bruid
Willem van der Panne
Moeder van de bruid
Elizabeth Muijt
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
14-02-1924
Gebeurtenisplaats
Bodegraven
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
RHC Rijnstreek en Lopikerwaard
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
6
Registratiedatum
14-02-1924
Akteplaats
Bodegraven
AkteSoort
Huwelijksakte

Kind(eren):

  1. maria kroone  -1933

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot maria van der panne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van maria van der panne

maria van der panne
1902-

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1902 lag tussen 3,8 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (17%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 14 februari 1924 lag tussen -6,4 °C en -1,9 °C en was gemiddeld -4,8 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
    • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der panne


De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I6254.php : benaderd 14 februari 2026), "maria van der panne (1902-)".