Stamboom Bindervoet » aaltje kroone (1918-1918)

Persoonlijke gegevens aaltje kroone 

  • Zij is geboren in het jaar 1918.
  • Zij is overleden op 25 maart 1918 in lekkerkerk.
    BS Overlijden met Aaltje Kroone
    Overledene
    Aaltje Kroone
    Geslacht
    Vrouw
    Leeftijd

    Vader
    Pieter Kroone
    Moeder
    Johanna van Buren
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    23-03-1918
    Gebeurtenisplaats
    Lekkerkerk
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Streekarchief Midden-Holland
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0962
    Registratienummer
    33
    Aktenummer
    15
    Registratiedatum
    25-03-1918
    Akteplaats
    Lekkerkerk
    Collectie
    Bron: Burgerlijke Stand, Deel: 33, Periode: 1913-1922
    Boek
    BS Overlijdensregister
  • Een kind van pieter kroone en johanna van buuren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 februari 2022.

Gezin van aaltje kroone

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot aaltje kroone?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk aaltje kroone

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van aaltje kroone

pieter kroone
1861-1926
maria vlot
1861-????
pieter kroone
1888-????

aaltje kroone
1918-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 maart 1918 lag tussen 0,4 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
      • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
      • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
      • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
      • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
      • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kroone

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroone.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroone.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroone (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I6252.php : benaderd 28 december 2025), "aaltje kroone (1918-1918)".