Stamboom Bindervoet » jan möllenkamp (1903-1977)

Persoonlijke gegevens jan möllenkamp 

  • Hij is geboren op 24 maart 1903 in amsterdam.
    89050 Jan MÖLLENKAMP, ondernemer, geboren op 24-03-1903 te Amsterdam, overleden op 18-12-1977 te Amsterdam op 74-jarige leeftijd.
    Gehuwd op 25-jarige leeftijd op 27-07-1928 te Amsterdam met Hendrika BINDERVOET, 23 jaar oud (zie 89049).
  • Hij is overleden op 18 december 1977 in amsterdam, hij was toen 74 jaar oud.
  • Een kind van dirk anthonie möllenkamp en grietje kroese
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 april 2021.

Gezin van jan möllenkamp

Hij is getrouwd met hendrika bindervoet.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1928 te amsterdam, hij was toen 25 jaar oud.

Detail resultaat: (Vader bruid)

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.5D;fol.25v
Datum: 25-07-1928
Bruidegom Jan Möllenkamp
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Henderika Bindervoet
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Dirk Antonie Möllenkamp
Moeder bruidegom Grietje Kroese
Vader bruid Hendrik Bindervoet
Moeder bruid Johanna Maria Hogers
Nadere informatie beroep Bg.:expeditieknecht;beroep vader Bg.:koetsier;beroep vader Bd.:bootwerker

Notities over jan möllenkamp

Dirk Antonie Möllenkamp (13-03-1871 Amsterdam - 09-07-1934 Amsterdam), voerman, hij trouwde met Grietje Kroese (06-08-1873 Amsterdam - 27-11-1953 Amsterdam), werkster, op 11-02-1897 te Amsterdam, dochter van Harmen Hendrik Kroese (00-00-1851 Vreeland - 22-12-1905 Amsterdam) en Wilhelmina Elisabeth Jansen (07-12-1853 Amsterdam - 02-06-1877 Amsterdam). Zij kregen 6 zonen en 6 dochters.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jan möllenkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk jan möllenkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van jan möllenkamp

jan möllenkamp
1903-1977

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1903 lag tussen 4,1 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
  • De temperatuur op 27 juli 1928 lag tussen 13,3 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
  • De temperatuur op 18 december 1977 lag tussen 0,9 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 26 juni » De Nederlandse motorcoureur Wil Hartog wint de TT van Assen in de 500cc-klasse.
    • 13 juli » Een grote brand in vijf opslagloodsen met boter en vlees zorgt in Elst voor vettige rookwolken en veel stankoverlast.
    • 23 augustus » Björn Borg lost Jimmy Connors na 160 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, maar de Zweed moet die positie een week later alweer afstaan aan de Amerikaan.
    • 26 oktober » Het Nederlands voetbalelftal wint in Amsterdam met 1-0 van België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978 in Argentinië. PSV'er René van de Kerkhof maakt in de vierde minuut het enige doelpunt. Het blijkt later de laatste (en 48ste) interland van sterspeler Johan Cruijff in Oranje.
    • 15 november » Koningin Juliana opent de Drechttunnel bij Dordrecht.
    • 13 december » Een DC-3 vliegtuig van de Amerikaanse overheid stort neer na het opstijgen in Evansville (Indiana), waarbij 29 personen omkomen, onder wie het basketbalteam van de University of Evansville.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Möllenkamp


De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I577.php : benaderd 11 februari 2026), "jan möllenkamp (1903-1977)".