Stamboom Bindervoet » jannetje teuna de ruijter (1911-1989)

Persoonlijke gegevens jannetje teuna de ruijter 

  • Zij is geboren op 11 mei 1911 in rotterdam.
    999-01.1911F Nadere toegang op het geboorteregister van de gemeente Rotterdam
    Geboorteakte Jannetje Teuna de Ruijter
    Kind:

    Jannetje Teuna de Ruijter
    Voornaam:Jannetje Teuna
    Tussenvoegsel:de
    Achternaam:Ruijter
    Moeder:

    Bastiana Timmermans
    Vader:

    Pieter de Ruijter
    Geboortedatum:
    11-05-1911
    Geboorteplaats:
    Rotterdam
    Toegangsnummer:
    999-01 Burgerlijke Stand Rotterdam, geboorteakten
    Inventarisnummer:
    1911F
    Folionummer:
    f196
    Aktenummer:
    1911.4740
  • Zij is overleden op 18 oktober 1989 in rotterdam, zij was toen 78 jaar oud.
    NaamGeborenOverledenLeeftijdPartner
    Jannetje Teuna de Ruijter18-10-1989Kok

    Begraafplaats:Begraafplaats Herv. Gem. Rotterdam (IJsselmonde), Benedenrijweg 489, Rotterdam
    Graf id-nummer:520433
    Begraafplaatsnr.:351
    (Plaats)aanduiding:Alg-B024
    Dit grafmonument is inmiddels verwijderd

    Omschrijving:geen steen
  • Zij is begraven in Begraafplaats Herv. Gem. Rotterdam (IJsselmonde), Benedenrijweg 489, Rotterdam.
  • Een kind van pieter de ruijter en bastiana timmermans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 januari 2024.

Gezin van jannetje teuna de ruijter

Zij is getrouwd met marinus kok.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1940 te rotterdam, zij was toen 28 jaar oud.

BS Huwelijk met Marinus Kok
Bruidegom
Marinus Kok
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
25 jaar
Woonplaats
Rotterdam
Bruid
Jannetje Teuna de Ruijter
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
28 jaar
Woonplaats
Rotterdam
Vader van de bruidegom
Maarten Antonie Kok
Moeder van de bruidegom
Jacoba Otter
Vader van de bruid
Pieter de Ruijter
Moeder van de bruid
Bastiana Timmermans
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
24-04-1940
Gebeurtenisplaats
Rotterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Stadsarchief Rotterdam
Plaats instelling
Rotterdam
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
999-06
Registratienummer
1940F
Aktenummer
1602
Pagina
F-052v
Registratiedatum
24-04-1940
Akteplaats
Rotterdam
Collectie
Burgerlijke Stand Rotterdam, huwelijksakten
Boek
Nadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente Rotterdam, 1940

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jannetje teuna de ruijter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk jannetje teuna de ruijter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van jannetje teuna de ruijter

jannetje teuna de ruijter
1911-1989

1940

marinus kok
1905-1960


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 mei 1911 lag tussen 10,3 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
      • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • De temperatuur op 24 april 1940 lag tussen 12,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 7,8 mm neerslag gedurende 2,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
      • 22 juni » Frankrijk wordt gedwongen een wapenstilstand met nazi-Duitsland te tekenen.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
      • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
      • 5 november » In de Verenigde Staten wordt Franklin Delano Roosevelt voor de derde keer verkozen tot President van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 18 oktober 1989 lag tussen 6,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Ante Marković wordt premier van Joegoslavië.
      • 4 februari » In Angola wordt een nieuwe wet van kracht die amnestie verleent aan alle strijders van UNITA, de verzetsbeweging van Jonas Savimbi.
      • 19 februari » Opening van de evenementenhal Stockholm Globe Arena, de latere Ericsson Globe, in Globen City in het stadsdeel Johanneshov in Stockholm.
      • 29 maart » Een man vernielt in het Dordrechts Museum tien schilderijen.
      • 10 juni » Frankrijks beroemdste misdadiger Albert Spaggiari overlijdt.
      • 23 juli » Greg LeMond wint de 76ste editie van de Ronde van Frankrijk. De Amerikaanse wielrenner doet dat in de afsluitende tijdrit naar Parijs, waarbij hij zijn Franse collega Laurent Fignon uit de gele trui rijdt. Het verschil bedraagt uiteindelijk slechts acht seconden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De ruijter


    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I5155.php : benaderd 15 februari 2026), "jannetje teuna de ruijter (1911-1989)".