Stamboom Bindervoet » teunis "bob" bindervoet (1909-1993)

Persoonlijke gegevens teunis "bob" bindervoet 

  • Roepnaam is bob.
  • Hij is geboren op 17 januari 1909 in krimpen aan de lek.
    Tijdstip: 04:30
  • Woonachtig:
    • hyacinthstraat 14, rotterdam.
      bij a.a. dikstra
    • tot 21 november 1911: krimpen a/d ijssel.
  • Hij is overleden op 21 januari 1993 in hoogvliet, hij was toen 84 jaar oud.
    M Teunis BINDERVOET
    Geboren 17 januari 1909 - Krimpen aan de Lek, , , Zuid-Holland, Nederland
    Overleden 21 januari 1993 - Hoogvliet, , , Zuid-Holland, Nederland, leeftijd bij overlijden: 84 jaar oud

    Relaties en kinderen
    Gehuwd 18 september 1935, Rotterdam, , , Zuid-Holland, Nederland, met Maria Rosalia van LEEUWEN 1910-1993 en hun kinderen
    x x
  • Een kind van david bindervoet en grietje groenewegen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 juli 2024.

Gezin van teunis "bob" bindervoet

Hij is getrouwd met maria rosalia van leeuwen.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1935 te rotterdam, hij was toen 26 jaar oud.

Bruidegom Teunis Bindervoet
Leeftijd 26
Geboorteplaats Krimpen aan de Lek
Moeder Grietje Groenewegen
Vader David Bindervoet
Bruid Maria Rosalia van Leeuwen
Leeftijd 25
Geboorteplaats Rotterdam
Moeder Rosalia Johanna Willems
Vader Daniel van Leeuwen
Huwelijk 18-09-1935
Bron Burgerlijke stand - Huwelijk, Rotterdam, 1935, nummer L125v

Notities over teunis "bob" bindervoet

eregistreerde:

Teunis Bindervoet
Voornaam:Teunis
Achternaam:Bindervoet
Geboortedatum:17-01-1909
Registratiejaar:1940
Plaats:Rotterdam
Bron:Gezinskaarten

Maria Rosalia van Leeuwen
Voornaam:Maria Rosalia
Tussenvoegsel:van
Achternaam:Leeuwen
Geboortedatum:01-05-1910
Registratiejaar:1940
Plaats:Rotterdam
Bron:Gezinskaarten
Toegangsnummer:
494-03 Archief van de Gemeentesecretarie Rotterdam, afdeling Bevolking: bevolkingsboekhouding van Rotterdam en geannexeerde gemeenten
Inventarisnummer:
851-036
Pagina:
38226

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot teunis "bob" bindervoet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk teunis "bob" bindervoet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van teunis bindervoet

teunis bindervoet
1909-1993

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 januari 1909 lag tussen 0,4 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • De temperatuur op 18 september 1935 lag tussen 10,4 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 13,3 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • De temperatuur op 21 januari 1993 lag tussen 7,4 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De regering van Guatemala en de Guatemalteekse vluchtelingen die vanuit Mexico massaal naar hun vaderland willen terugkeren, sluiten op het laatste ogenblik een akkoord, waardoor de operatie binnen twee weken voltooid moet zijn.
      • 18 januari » De voortvluchtige drugsbaron Pablo Escobar zet de gewapende strijd tegen de Colombiaanse staat voort en eist dat zijn privéleger op dezelfde manier wordt behandeld als de politieke guerrillagroepen in het Zuid-Amerikaanse land. Dit schrijft hij in een brief aan de nationale openbare aanklager, Gustavo de Greiff.
      • 6 mei » De Peruviaanse generaal Rodolfo Robles zoekt met zes familieleden zijn toevlucht in de Amerikaanse ambassade in Lima en vraagt politiek asiel aan. Hij zou president Alberto Fujimori hebben willen afzetten.
      • 26 mei » De sociaal-democratische partij van Finland wijst de voormalige VN-bemiddelaar Martti Ahtisaari aan als haar kandidaat voor het Finse presidentschap.
      • 22 augustus » In het Estadio Monumental in Santiago raken zeventig mensen gewond als het dak van de accommodatie instort.
      • 4 november » Russische troepen landen in de Georgische kuststad Poti om de haven en de spoorlijn in West-Georgië te beschermen tegen aanvallen van de rebellen van ex-president Zviad Gamsachoerdia.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bindervoet


    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I456.php : benaderd 11 februari 2026), "teunis "bob" bindervoet (1909-1993)".