Stamboom Bindervoet » teuntje landheer

Persoonlijke gegevens teuntje landheer 


Gezin van teuntje landheer

Zij is getrouwd met jacob hubregtse.

Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1919 te leerdam.

BS Huwelijk met Jacob Hubregtse
Bruidegom
Jacob Hubregtse
Geboorteplaats
Renesse
Leeftijd
23
Bruid
Teuntje Landheer
Geboorteplaats
Leerdam
Leeftijd
23
Vader van de bruidegom
Marinus Hubregt Hubregtse
Moeder van de bruidegom
Janna Smoor
Vader van de bruid
Teunis Landheer
Moeder van de bruid
Neeltje Schippers
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
24-10-1919
Gebeurtenisplaats
Leerdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Nationaal Archief
Plaats instelling
Den Haag
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
57
Registratiedatum
24-10-1919
Akteplaats
Leerdam
Aktesoort
Huwelijksakte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot teuntje landheer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van teuntje landheer

teuntje landheer
????-

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 oktober 1919 lag tussen -2,3 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
      • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
      • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
      • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
      • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.

    Over de familienaam Landheer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Landheer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Landheer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Landheer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I4435.php : benaderd 11 februari 2026), "teuntje landheer".