Stamboom Bindervoet » cornelis den ouden (1860-1928)

Persoonlijke gegevens cornelis den ouden 

  • Hij is geboren in het jaar 1860 in krimpen aan de lek.
  • Hij is overleden op 21 november 1928 in krimpen aan de lek, hij was toen 68 jaar oud.
    BS Overlijden met Cornelis den Ouden
    Overledene
    Cornelis den Ouden
    Geslacht
    Man
    Leeftijd
    67
    Vader
    Paulus den Ouden
    Moeder
    Pieternella van Krimpen
    Echtgenoot
    Jannetje Lena Hoek
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    20-11-1928
    Gebeurtenisplaats
    Krimpen aan de Lek
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Streekarchief Midden-Holland
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Aktenummer
    23
    Registratiedatum
    21-11-1928
    Akteplaats
    Krimpen aan de Lek
    Aktesoort
    Overlijdensakte
  • Een kind van paulus den ouden en pieternella krimpen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juni 2020.

Gezin van cornelis den ouden

Hij is getrouwd met jannetje lena hoek.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1887 te krimpen a/d ijssel, hij was toen 27 jaar oud.

BS Huwelijk met Cornelis den Ouden
Bruidegom
Cornelis den Ouden
Geboorteplaats
Krimpen aan de Lek
Leeftijd
26
Bruid
Jannetje Lena Hoek
Geboorteplaats
Krimpen aan den IJssel
Leeftijd
23
Vader van de bruidegom
Paulus den Ouden
Moeder van de bruidegom
Pieternella van Krimpen
Vader van de bruid
Arie Hoek
Moeder van de bruid
Neeltje de Mik
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
30-04-1887
Gebeurtenisplaats
Krimpen aan den IJssel
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Streekarchief Midden-Holland
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
6
Registratiedatum
30-04-1887
Akteplaats
Krimpen aan den IJssel
Aktesoort
Huwelijksakte

Kind(eren):

  1. paulus den ouden  1888-???? 
  2. pieter den ouden  1891-????
  3. arina den ouden  1894-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot cornelis den ouden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk cornelis den ouden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van cornelis den ouden


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 april 1887 lag rond de 9,5 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • De temperatuur op 21 november 1928 lag tussen 2,9 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Den ouden


    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I3994.php : benaderd 28 december 2025), "cornelis den ouden (1860-1928)".