Stamboom Bindervoet » grietje vis (1874-????)

Persoonlijke gegevens grietje vis 

  • Zij is geboren in het jaar 1874 in capelle a/d ijssel.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juni 2020.

Gezin van grietje vis

Zij is getrouwd met arie matthijs hekking.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1894 te krimpen aan de lek, zij was toen 20 jaar oud.

BS Huwelijk met Arie Matthijs Hekking
Bruidegom
Arie Matthijs Hekking
Geboorteplaats
Lekkerkerk
Leeftijd
29
Bruid
Grietje Vis
Geboorteplaats
Capelle aan den IJssel
Leeftijd
20
Vader van de bruidegom
Frans Hekking
Moeder van de bruidegom
Maria de Jager
Vader van de bruid
Jacob Vis
Moeder van de bruid
Adriana van Vliet
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
07-06-1894
Gebeurtenisplaats
Krimpen aan de Lek
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Streekarchief Midden-Holland
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
7
Registratiedatum
07-06-1894
Akteplaats
Krimpen aan de Lek
Aktesoort
Huwelijksakte

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot grietje vis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van grietje vis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juni 1894 lag rond de 12,1 °C. Er was 12 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan

Over de familienaam Vis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I3816.php : benaderd 12 februari 2026), "grietje vis (1874-????)".