Stamboom Bindervoet » hilda gerharda wilhelmina sannes (1876-????)

Persoonlijke gegevens hilda gerharda wilhelmina sannes 


Gezin van hilda gerharda wilhelmina sannes

Zij is getrouwd met Hermann Otto Wener Nauman.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1904 te 's Gravenhage, zij was toen 28 jaar oud.

BS Huwelijk met Hermann Otto Werner Naumann
Bruidegom
Hermann Otto Werner Naumann
Beroep
1e luitenant infanterie Pruisisch leger
Leeftijd
32 jaar
Bruid
Hilda Gerharda Wilhelmina Sannes
Beroep
zonder beroep
Leeftijd
27 jaar
Vader van de bruidegom
Friedrich August Hermann Naumann
Moeder van de bruidegom
Anna Marie Pauline Rabe
Beroep
zonder beroep
Vader van de bruid
Isaac Aijolt Menso Tonke Sannes
Beroep
arts
Moeder van de bruid
Josina Edzardina Jacoba Clant Bindervoet
Beroep
zonder beroep
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
12-07-1904
Gebeurtenisplaats
's-Gravenhage
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Haags Gemeentearchief
Plaats instelling
Den Haag
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
0335-01
Registratienummer
781
Aktenummer
930
Registratiedatum
12-07-1904
Akteplaats
's-Gravenhage
Collectie
Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage
Boek
Huwelijksakten Den Haag

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot hilda gerharda wilhelmina sannes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk hilda gerharda wilhelmina sannes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van hilda gerharda wilhelmina sannes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 juli 1876 lag rond de 19,4 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
      • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
      • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 12 juli 1904 lag tussen 9,9 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sannes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sannes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sannes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sannes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I372.php : benaderd 26 december 2025), "hilda gerharda wilhelmina sannes (1876-????)".