Stamboom Bindervoet » rosalie johanna dorothea levi (1918-2002)

Persoonlijke gegevens rosalie johanna dorothea levi 


Gezin van rosalie johanna dorothea levi

(1) Zij is getrouwd met jacobus conrad snijders van wissekerke.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1936 te wassenaar, zij was toen 18 jaar oud.

Zij is getrouwd met Jacobus Conrad Snijder van Wissenkerke.

op 4 november 1936 te Wassenaar, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3
Het echtpaar is gescheiden.Bron 4

Het echtpaar is in 1947 gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 21 november 1947 te rijswijk, zij was toen 29 jaar oud.


Notities over rosalie johanna dorothea levi

Persoonlijke gegevens Rosalie Johanna Dorothea Levi
Zij is geboren op 13 juni 1918 in Rotterdam.Bron 1
Geloof: geen.
Woonachtig: Nederland.
Rotterdam (-27 april 1923)
Wassenaar, Klein Persijnlaan 1 (1923 -1950- )
Zij is overleden op 9 maart 2002, zij was toen 83 jaar oud.Bron 2
Een kind van Jacques Benjamin Levi en Carolina Christina Boogaerdt 't Hooft
Gezin van Rosalie Johanna Dorothea Levi
(1)

Zij is getrouwd met Jacobus Conrad Snijder van Wissenkerke.

op 4 november 1936 te Wassenaar, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3
Het echtpaar is gescheiden.Bron 4

(2)

Zij is getrouwd met Constant Theodoor Visser.

op 21 november 1947 te Rijswijk, zij was toen 29 jaar oud.Bron 5

Kind(eren):

(Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot rosalie johanna dorothea levi?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk rosalie johanna dorothea levi

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van rosalie johanna dorothea levi


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juni 1918 lag tussen 8,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
      • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
      • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
      • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
    • De temperatuur op 21 november 1947 lag tussen 12,4 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
      • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
      • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
      • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
    • De temperatuur op 9 maart 2002 lag tussen 6,1 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 16 maart » Walt Disney Studios Park, het tweede park binnen Disneyland Parijs, opent zijn deuren.
      • 26 april » Een 19-jarige scholier schiet in het Duitse Erfurt 16 mensen dood en pleegt daarna zelfmoord.
      • 24 mei » George W. Bush en Vladimir Poetin tekenen een ontwapeningsakkoord.
      • 1 augustus » Start van het project Voor- en vroegschoolse educatie om onderwijsachterstanden aan het begin van de basisschool te verminderen.
      • 10 september » Zwitserland wordt lid van de Verenigde Naties.
      • 12 oktober » Een bomaanslag op twee discotheken in de badplaats Kuta op Bali zorgt voor ruim 190 doden onder wie veel westerse toeristen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Levi

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Levi.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Levi.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Levi (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I2897.php : benaderd 16 februari 2026), "rosalie johanna dorothea levi (1918-2002)".