Stamboom Bindervoet » cornelia breedijk (1835-1871)

Persoonlijke gegevens cornelia breedijk 

  • Zij is geboren op 10 maart 1835 in lange ruige weide.
    Cornelia Breedijk
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboortedatum:
    dinsdag 10 maart 1835
    Vondeling:
    N
    Vader:
    Bart Breedijk
    Moeder:
    Margje de Vink
    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    dinsdag 10 maart 1835
    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Nationaal ArchiefNationaal Archief
    Plaats instelling:
    Woerden
    Collectiegebied:
    Zuid-Holland
    Aktenummer:
    8
    Registratiedatum:
    12 maart 1835
    Akteplaats:
    Lange Ruige Weide
    Aktesoort:
    Geboorteakte
  • Zij is overleden op 23 maart 1871 in wilnis, zij was toen 36 jaar oud.
    Cornelia Breedijk
    Geslacht:
    Vrouw
    Leeftijd:
    35
    Partner:
    Pieter Vis
    Vader:
    Bart Breedijk
    Moeder:
    Marretje Vink
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    donderdag 23 maart 1871
    Gebeurtenisplaats:
    Wilnis
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Het Utrechts ArchiefHet Utrechts Archief
    Plaats instelling:
    Utrecht
    Collectiegebied:
    Utrecht
    Archief:
    481
    Registratienummer:
    1230-16
    Aktenummer:
    31
    Registratiedatum:
    23 maart 1871
    Akteplaats:
    Wilnis
  • Een kind van bart breedijk en margje vink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2023.

Gezin van cornelia breedijk

Zij is getrouwd met pieter vis.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1860 te waarder, zij was toen 24 jaar oud.

Pieter Vis
Geboorteplaats:
Lange Ruige Weide-Wilnis
Leeftijd:
23
Vader van de bruidegom:
Jan Vis
Moeder van de bruidegom:
Woutertje van Dijl
Bruid:
Cornelia Breedijk
Geboorteplaats:
Lange Ruige Weide
Leeftijd:
24
Vader van de bruid:
Bart Breedijk
Moeder van de bruid:
Margje de Vink
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
vrijdag 13 januari 1860
Gebeurtenisplaats:
Waarder
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Nationaal ArchiefNationaal Archief
Plaats instelling:
Woerden
Collectiegebied:
Zuid-Holland
Aktenummer:
1
Registratiedatum:
13 januari 1860
Akteplaats:
Waarder
Aktesoort:
Huwelijksakte

Kind(eren):

  1. jan vis  1859-1873
  2. marritje vis  1861-1891
  3. woutertje vis  1864-1944
  4. bart vis  1866-1867
  5. pieternella vis  1869-1945 


Notities over cornelia breedijk

Persoonlijke gegevens Cornelia Breedijk
Zij is geboren op 10 maart 1835 in Lange Ruige Weide.Bron 1
Zij is overleden op 23 maart 1871 in Wilnis, zij was toen 36 jaar oud.Bron 2.

Kind(eren):

Jan Breedijk 1857-1858

(2) Zij is getrouwd met Pieter Vis.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1860 te Waarder, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Kind(eren):

Jan Vis 1859-1873
Marritje Vis 1861-1891
Woutertje Vis 1864-1944
Bart Vis 1866-1867
Pieternella Vis 1869-1945

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot cornelia breedijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk cornelia breedijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van cornelia breedijk

bart breedijk
1801-1874
margje vink
1799-1838

cornelia breedijk
1835-1871

1860

pieter vis
1836-1911

jan vis
1859-1873
marritje vis
1861-1891
woutertje vis
1864-1944
bart vis
1866-1867

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 maart 1835 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder winderig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1835: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Poging tot moord op President van de Verenigde Staten Andrew Jackson. Dit is de eerste moordaanslag op een president van de VS.
      • 14 maart » Giovanni Schiaparelli, Italiaans astronoom, 'ontdekker' van de kanalen op de planeet Mars († 1910)
      • 5 mei » De eerste spoorweg op het Europees continent wordt in gebruik genomen tussen Brussel en Mechelen. De lijn was 20km lang.
      • 12 september » De dirigent Wilhelm Friedrich Wieprecht en de muziekinstrumentenbouwer Johann Gottfried Moritz vragen het patent aan voor hun "Bass Tuba" in F1.
    • De temperatuur op 13 januari 1860 lag rond de -0,9 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
      • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
      • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
      • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
      • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
      • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
    • De temperatuur op 23 maart 1871 lag rond de 20,7 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 28%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Breedijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Breedijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Breedijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Breedijk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I2458.php : benaderd 26 december 2025), "cornelia breedijk (1835-1871)".