Stamboom Bindervoet » jannetje cornelia bindervoet van nahuijs (1896-1975)

Persoonlijke gegevens jannetje cornelia bindervoet van nahuijs 

  • Zij is geboren op 20 april 1896 in hoorn.
    BS Geboorte met Jannetje Cornelia Bindervoet van Nahuijs
    Kind
    Jannetje Cornelia Bindervoet van Nahuijs
    Vader
    Adriaan Hendrik Pieter Bindervoet van Nahuijs
    Moeder
    Johanna van Riel
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    20-04-1896
    Gebeurtenisplaats
    Hoorn
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Westfries Archief
    Plaats instelling
    Hoorn NH
    Collectiegebied
    Noord-Holland
    Archief
    1709-14
    Registratienummer
    1896g
    Registratiedatum
    20-04-1896
    Akteplaats
    Hoorn
    Collectie
    Registers van de burgerlijke stand van de gemeente Hoorn
    Boek
    Hoorn. Geboorteakten, 1896
  • Zij is overleden op 13 april 1975 in harskamp, zij was toen 78 jaar oud.
    Familiebericht
    et crematorium. Heden is rustig ingeslapen onze Moeder en Zuster JANNETJE CORNELIA BOEDIJX geboren: BINDERVOET VAN NAHUYS op de leeftijd van 78 jaar. Heiloo: Elsa Boedijn Hoorn: Hans Boedijn M. Wessem
    Krantentitel
    De Telegraaf
    Datum
    15-04-1975

    Meer details
  • Een kind van adriaan hendrik pieter bindervoet van nahuijs en johanna van riel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 mei 2024.

Gezin van jannetje cornelia bindervoet van nahuijs

Zij is getrouwd met gerardus hendrik boedijn.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1922 te hoorn, zij was toen 26 jaar oud.

ruidegom:
Gerardus Hendrik Boedijn
Relatiesoort:
Bruidegom
Geslacht:
Man
Geboorteplaats:
Hoorn
Leeftijd:
28
Beroep:
muziekleraar
Vader bruidegom:
Arie Boedijn
Geslacht:
Man
Moeder bruidegom:
Jacoba Cornelia La Brijn
Geslacht:
Vrouw
Bruid:
Jannetje Cornelia Bindervoet van Nahuijs
Relatiesoort:
Bruid
Geslacht:
Vrouw
Geboorteplaats:
Hoorn
Leeftijd:
26
Beroep:
pianolerares
Vader bruid:
Adriaan Hendrik Pieter Bindervoet van Nahuijs
Geslacht:
Man
Moeder bruid:
Johanna van Riel
Geslacht:
Vrouw
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
donderdag 10 augustus 1922
Gebeurtenisplaats:
Hoorn
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
Plaats instelling:
Haarlem
Collectiegebied:
Noord-Holland
Aktenummer:
66
Registratiedatum:
10 augustus 1922
Akteplaats:
Hoorn
Aktesoort:
H

Notities over jannetje cornelia bindervoet van nahuijs

V Jannetje Cornelia Bindervoet Van Nahuijs
Geboren in 1896 - Hoorn, Noord Holland
Overleden (? )
Pianolerares

Ouders
Adriaan Hendrik Pieter Bindervoet Van Nahuijs 1864-1904
Johanna Van Riel 1875-1949

Relaties
Gehuwd 10 augustus 1922, Hoorn, Noord Holland, met Gerardus Hendrik Boedijn 1893-1972

Broers en zusters
V Maria Bindervoet Van Nahuijs 1895-
V Jannetje Cornelia Bindervoet Van Nahuijs 1896-

Notities
Overlijden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jannetje cornelia bindervoet van nahuijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk jannetje cornelia bindervoet van nahuijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van jannetje cornelia bindervoet van nahuijs

tina
????-

jannetje cornelia bindervoet van nahuijs
1896-1975

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 april 1896 lag rond de 6,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • De temperatuur op 10 augustus 1922 lag tussen 8,6 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
      • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
      • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
    • De temperatuur op 13 april 1975 lag tussen 4,4 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Antwerpen met 1-0 van België in een vriendschappelijke wedstrijd. Raoul Lambert maakt in de 78ste minuut het enige doelpunt. Oranje telt drie debutanten: Kees Kist, Frans Thijssen en Adrie van Kraaij.
      • 16 mei » De Japanse Junko Tabei bereikt als eerste vrouw de top van de Mount Everest.
      • 20 juli » België - De haan wordt het embleem van de Franse Gemeenschap.
      • 30 oktober » Prins Juan Carlos wordt koning van Spanje nadat dictator Francisco Franco toegeeft dat hij te ziek is om te kunnen regeren.
      • 7 november » Bij een explosie bij DSM in Geleen komen 14 medewerkers om het leven en raken 109 medewerkers zwaargewond. De bedrijfsbrandweer heeft tot 14 november nodig om de hevige branden op het terrein te blussen.
      • 2 december » Treinkaping bij Wijster.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1893 » Edna Parker, oudste erkende levende persoon ter wereld († 2008)
    • 1893 » Harold Lloyd, Amerikaans filmkomiek († 1971)
    • 1893 » Joan Miró, Spaans schilder († 1983)
    • 1894 » Martinus Nijhoff, Nederlands dichter († 1953)
    • 1900 » Fred Raymond, Oostenrijks componist († 1954)
    • 1900 » Kees Verwey, Nederlands impressionistisch kunstschilder († 1995)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bindervoet van nahuijs


    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I2260.php : benaderd 10 februari 2026), "jannetje cornelia bindervoet van nahuijs (1896-1975)".