Stamboom Bindervoet » elisabeth bloot (1870-1928)

Persoonlijke gegevens elisabeth bloot 

  • Zij is geboren op 14 mei 1870 in moordrecht.
    Elisabeth Bloot
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Moordrecht
    Geboortedatum:
    zaterdag 14 mei 1870
    Vader:
    Dirk Bloot
    Moeder:
    Neeltje Kuselbos
    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    zaterdag 14 mei 1870
    Gebeurtenisplaats:
    Moordrecht
  • Zij is overleden op 23 mei 1928 in gouda, zij was toen 58 jaar oud.
    Elisabeth Bloot
    Geslacht:
    Vrouw
    Leeftijd:
    58
    Vader:
    Dirk Bloot
    Moeder:
    Neeltje Kuselbos
    Relatie:
    Adrianus Boere
    Relatiesoort:
    Echtgenote
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    woensdag 23 mei 1928
    Gebeurtenisplaats:
    Gouda
    Documenttype:
    BS Overlijden
  • Een kind van dirk bloot en neeltje kuselbos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juni 2014.

Gezin van elisabeth bloot

Zij is getrouwd met adrianus boere.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1913 te moordrecht, zij was toen 43 jaar oud.

egom:
Adrianus Boere
Geboorteplaats:
Moordrecht
Leeftijd:
41
Vader bruidegom:
Ernst Boere
Moeder bruidegom:
Jacoba Twigt
Bruid:
Elisabeth Bloot
Geboorteplaats:
Moordrecht
Leeftijd:
43
Vader bruid:
Dirk Bloot
Moeder bruid:
Neeltje Kuselbos
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
woensdag 14 mei 1913
Gebeurtenisplaats:
Moordrecht
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Nationaal ArchiefNationaal Archief

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot elisabeth bloot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk elisabeth bloot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van elisabeth bloot

dirk bloot
1826-????

elisabeth bloot
1870-1928

1913

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 mei 1870 lag rond de 15,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
      • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
      • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
      • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
      • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
      • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
    • De temperatuur op 14 mei 1913 lag tussen 9,2 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
      • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • De temperatuur op 23 mei 1928 lag tussen 3,4 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bloot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bloot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bloot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bloot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I2094.php : benaderd 17 februari 2026), "elisabeth bloot (1870-1928)".