Stamboom Bindervoet » pieter jan brugman (1910-1928)

Persoonlijke gegevens pieter jan brugman 

  • Hij is geboren op 23 januari 1910 in rotterdam.
  • Hij is overleden op 12 maart 1928 in rotterdam, hij was toen 18 jaar oud.
    Pieter Jan Brugman
    Relatiesoort:
    Overledene
    Geboorteplaats:
    IJsselmonde
    Leeftijd:
    18 jaar
    Vader:
    Gerrit Bastiaan Brugman
    Relatiesoort:
    Vader
    Moeder:
    Pietertje van der Boon
    Relatiesoort:
    Moeder
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    maandag 12 maart 1928
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Stadsarchief Rotterdam
  • Een kind van gerrit bastiaan brugman en pietertje van der bom
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 maart 2021.

Gezin van pieter jan brugman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot pieter jan brugman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk pieter jan brugman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van pieter jan brugman

adrana ophof
1846-1920

pieter jan brugman
1910-1928


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 januari 1910 lag tussen -4,4 °C en 2,8 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • De temperatuur op 12 maart 1928 lag tussen -6,0 °C en 4,0 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
      • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brugman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brugman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brugman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brugman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I1955.php : benaderd 27 december 2025), "pieter jan brugman (1910-1928)".