Stamboom Bindervoet » maarten lans (1906-1973)

Persoonlijke gegevens maarten lans 


Gezin van maarten lans

Hij is getrouwd met adriana hendrica uitenbroek.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1937 te rotterdam, hij was toen 30 jaar oud.

BS Huwelijk met Maarten Lans
Bruidegom
Maarten Lans
Geboorteplaats
Heinenoord
Leeftijd
30
Bruid
Adriana Hendrica Uitenbroek
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
24
Vader van de bruidegom
Teunis Lans
Moeder van de bruidegom
Suzanna Groenewegen
Vader van de bruid
Cornelis Pieter Uitenbroek
Moeder van de bruid
Maria Dammers
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
26-05-1937
Gebeurtenisplaats
Rotterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Stadsarchief Rotterdam
Plaats instelling
Rotterdam
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
999-06
Registratienummer
1937H
Aktenummer
1937.1902
Pagina
h008v
Registratiedatum
26-05-1937
Akteplaats
Rotterdam
Collectie
Nadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente Rotterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot maarten lans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk maarten lans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van maarten lans

jacob lans
1834-1911
teunis lans
1869-1946

maarten lans
1906-1973

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 oktober 1906 lag tussen 8,9 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
      • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
      • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • De temperatuur op 26 mei 1937 lag tussen 13,8 °C en 28,8 °C en was gemiddeld 21,6 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
      • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
      • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    • De temperatuur op 19 september 1973 lag tussen 12,6 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Evert Kreuze, Nederlands krachtsporter
      • 30 mei » AFC Ajax wint voor de derde keer op rij de Europacup I door met 1-0 te winnen van het Italiaanse Juventus.
      • 3 juni » Tijdens een luchtvaartshow bij Parijs stort een Russische Tupolev Tu-144 neer. Er vallen vijftien doden, onder wie zes bemanningsleden.
      • 7 juni » De Eemshaven wordt door koningin Juliana officieel geopend.
      • 10 juli » Oprichting van de Poolse voetbalclub Korona Kielce.
      • 31 oktober » Opening van het indoor schaatscomplex, de Jaap Edenhal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lans

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lans.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lans.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lans (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I1827.php : benaderd 28 september 2026), "maarten lans (1906-1973)".