Stamboom Bindervoet » everdina wilhelmina van doorn

Persoonlijke gegevens everdina wilhelmina van doorn 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 september 2009.

Gezin van everdina wilhelmina van doorn

Zij is getrouwd met pieter hendrikus everaars.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1895 te utrecht.

Detail resultaat: (Vader bruidegom)

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 481
Inventarisnr: 305
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 586
Datum: 07-11-1895
Bruidegom Pieter Hendrikus Everaars
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Nieuw Lekkerland
Bruid Everdina Wilhelmina van Doorn
Leeftijd: 29
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Johannes Hendrikus Everaars
Moeder bruidegom Adriana Kopier
Vader bruid Willem van Doorn
Moeder bruid Mina van Doornik

Kind(eren):

  1. adriana everaars  1896-????
  2. mina everaars  1898-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot everdina wilhelmina van doorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van everdina wilhelmina van doorn

everdina wilhelmina van doorn
????-

1895
mina everaars
1898-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1895 lag rond de 11,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.

Over de familienaam Van doorn


De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I1491.php : benaderd 29 december 2025), "everdina wilhelmina van doorn".