Stamboom Beunder » Theodora Kutsch Lojenga (1882-1941)

Persoonlijke gegevens Theodora Kutsch Lojenga 

  • Zij is geboren « 1882 in Leeuwarden.
  • Zij is overleden op 6 maart 1941 in Groningen, zij was toen 59 jaar oud.
    op 59 jarige leeftijd
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 december 2006.

Gezin van Theodora Kutsch Lojenga

Zij is getrouwd met Cornelis Johannes Beunder.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1918 te Groningen (Gr), zij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Kutsch Lojenga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1941 lag tussen -0,4 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
    • 6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.
    • 13 september » Oprichting van de Venezolaanse partij Democratische Actie.
    • 31 oktober » Einde werkzaamheden aan de 18 meter hoge busten van de presidenten van de Verenigde Staten in Mount Rushmore.
    • 26 november » De Verenigde Staten overhandigen Japan het Hull-ultimatum.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kutsch Lojenga


De publicatie Stamboom Beunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. Beunder, "Stamboom Beunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beunder/I2326.php : benaderd 15 oktober 2026), "Theodora Kutsch Lojenga (1882-1941)".