Stamboom Bertou » Helena Luyendijk (1906-)

Persoonlijke gegevens Helena Luyendijk 


Gezin van Helena Luyendijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Luyendijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Luyendijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Luyendijk

Helena Visee
1842-1869

Helena Luyendijk
1906-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 februari 1906 lag tussen -1,3 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Luyendijk


    De publicatie Stamboom Bertou is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Michas Bertou, "Stamboom Bertou", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bertou/I737.php : benaderd 12 februari 2026), "Helena Luyendijk (1906-)".