Stamboom Berlinger, De Jong, Janssen, Overbeek » Fredrik Jan JANSSEN (1900-1923)

Persoonlijke gegevens Fredrik Jan JANSSEN 


Gezin van Fredrik Jan JANSSEN

Hij is getrouwd met Cornelia Johanna van den HATERT.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1921 te Echteld, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fredrik Jan JANSSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fredrik Jan JANSSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fredrik Jan JANSSEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 april 1921 lag tussen -2,4 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
      • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
    • De temperatuur op 4 september 1923 lag tussen 2,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
      • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
      • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam JANSSEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam JANSSEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over JANSSEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam JANSSEN (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christa Berlinger, "Stamboom Berlinger, De Jong, Janssen, Overbeek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-berlinger/I3758.php : benaderd 18 oktober 2026), "Fredrik Jan JANSSEN (1900-1923)".