Stamboom Berlinger, De Jong, Janssen, Overbeek » Klaas ZWIER (1846-1925)

Persoonlijke gegevens Klaas ZWIER 


Gezin van Klaas ZWIER

Hij had een relatie met Maartje LEEUWRIK.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas ZWIER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas ZWIER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas ZWIER

Klaas /ZWIER swier
± 1783-1865
Gerrit ZWIER
1818-1883
Leentje STAM
1821-????

Klaas ZWIER
1846-1925



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 december 1925 lag tussen 1,5 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 12,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
      • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
      • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
      • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
      • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam ZWIER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ZWIER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ZWIER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ZWIER (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christa Berlinger, "Stamboom Berlinger, De Jong, Janssen, Overbeek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-berlinger/I1771.php : benaderd 30 december 2025), "Klaas ZWIER (1846-1925)".