Stamboom Bas » Elisabeth Huijgens (1832-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Huijgens 


Gezin van Elisabeth Huijgens

Zij is getrouwd met Walterus Hagenaars.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1877 te Bergen op Zoom, zij was toen 45 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Cornelia Hagenaars  1858-????
  2. Johanna Hagenaars  1860-????
  3. Johannes Hagenaars  1866-????
  4. Elisabeth Hagenaars  1868-????
  5. Helena Hagenaars  1870-????
  6. Adrianus Hagenaars  1873-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Huijgens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Huijgens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://members.tele2.nl/adebruijn/GGtextPC.htm#I1075418585

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1877 lag rond de -1,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.

Over de familienaam Huijgens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huijgens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huijgens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huijgens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Andre Bas, "Stamboom Bas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bas/I8252.php : benaderd 26 december 2025), "Elisabeth Huijgens (1832-????)".