Stamboom Bas » Henricus Joannes Bierman (1911-)

Persoonlijke gegevens Henricus Joannes Bierman 


Gezin van Henricus Joannes Bierman

Hij is getrouwd met Theodora Martina van Dorp.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1938 te Zoetermeer, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Joannes Bierman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Joannes Bierman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Joannes Bierman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 augustus 1911 lag tussen 15,4 °C en 25,8 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 10,7 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 18 augustus 1938 lag tussen 11,2 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
      • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
      • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
      • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bierman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bierman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bierman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bierman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bas is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Andre Bas, "Stamboom Bas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bas/I3677.php : benaderd 25 december 2025), "Henricus Joannes Bierman (1911-)".