Stamboom Baas » Neeltje Vroon (1827-1902)

Persoonlijke gegevens Neeltje Vroon 

  • Zij is geboren op 17 december 1827 in Lexmond, Zuid-Holland, Nederland.
    BS Geboorte met Neeltje Vroon
    Kind
    Neeltje Vroon
    Geboortedatum
    17-12-1827
    Vader
    Dirk Vroon
    Moeder
    Neeltje Kortlever
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    17-12-1827
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Het Utrechts Archief
    Plaats instelling
    Utrecht
    Collectiegebied
    Utrecht
    Aktenummer
    49
    Registratiedatum
    18-12-1827
    Akteplaats
    Lexmond
    Aktesoort
    Geboorteakte
  • Zij is overleden op 28 maart 1902 in Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 74 jaar oud.
    BS Overlijden met Neeltje Vroon
    Overledene
    Neeltje Vroon
    Geboorteplaats
    Lexmond
    Leeftijd
    74 jaar
    Vader
    Dirk Vroon
    Moeder
    Neeltje Kortleden
    Partner
    Hendrik de Kruijk
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    28-03-1902
    Gebeurtenisplaats
    Rotterdam
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Plaats instelling
    Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    999-09
    Registratienummer
    1902B
    Aktenummer
    1902.1750
    Pagina
    b147v
    Registratiedatum
    1902
    Akteplaats
    Rotterdam
    Collectie
    Burgerlijke Stand Rotterdam, overlijdensakten
    Boek
    Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam

Gezin van Neeltje Vroon

Zij is getrouwd met Hendrik de Kruijk.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1853 te Ameide, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.

BS Huwelijk met Hendrik de Kruijk
Bruidegom
Hendrik de Kruijk
Geboortedatum
13-09-1826
Geboorteplaats
Ameide
Leeftijd
27
Bruid
Neeltje Vroon
Geboortedatum
17-12-1827
Geboorteplaats
Lexmond
Leeftijd
25
Vader van de bruidegom
Teunis de Kruijk
Moeder van de bruidegom
Gerritje Baas
Vader van de bruid
Dirk Vroon
Moeder van de bruid
Neeltje Kortlever
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
14-10-1853
Gebeurtenisplaats
Ameide
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Het Utrechts Archief
Plaats instelling
Utrecht
Collectiegebied
Utrecht
Aktenummer
12
Registratiedatum
14-10-1853
Akteplaats
Ameide

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Vroon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 december 1827 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1827: Bron: Wikipedia
    • 13 februari » Splitsing van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Lowland District in Schotland in de Apostolische vicariaten Western District en Eastern District. De naam van het Apostolisch vicariaat Higland District wordt gewijzigd in Northern District.
    • 5 maart » Rusland verkrijgt Balkarië, zijn eerste bezitting in de Kaukasus
    • 29 maart » Ludwig van Beethoven wordt, drie dagen na zijn overlijden ten gevolge van een niet-uitgeklaarde oorzaak, op het Währinger Friedhof in Wenen ten grave gedaald.
    • 2 april » Joseph Dixon produceert voor het eerst potloden op industriële schaal.
    • 21 september » Eerste verschijningen (volgens de overleveringen) van de engel Moroni aan Joseph Smith. Deze gebeurtenissen geven uiteindelijk aanleiding tot de oprichting van de Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen, ook gekend als de Mormonen.
    • 20 oktober » Slag van Navarino tijdens de Griekse Onafhankelijkheidsoorlog.
  • De temperatuur op 28 maart 1902 lag tussen 4,9 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vroon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vroon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vroon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vroon (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Baas, "Stamboom Baas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baas/I646.php : benaderd 7 oktober 2026), "Neeltje Vroon (1827-1902)".