Stamboom Andersen » Wilhelmina ten Hoonte (± 1877-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina ten Hoonte 


Gezin van Wilhelmina ten Hoonte

Zij is getrouwd met Bertus Hendrik Kröner.

Zij zijn getrouwd op 25 januari 1906 te Amsterdam.

BS Huwelijk met Bertus Hendrik Kröner
Bruidegom
Bertus Hendrik Kröner
Beroep
depôthouder
Geboorteplaats
Amsterdam
Leeftijd
31
Bruid
Wilhelmina ten Hoonte
Geboorteplaats
Amsterdam
Leeftijd
29
Vader van de bruidegom
Wilhelm Kröner
Moeder van de bruidegom
Carolina Maria Henriette Schiffer
Vader van de bruid
Derk ten Hoonte
Moeder van de bruid
Katharina Meijer
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
25-01-1906
Gebeurtenisplaats
Amsterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Noord-Hollands Archief
Plaats instelling
Haarlem
Collectiegebied
Noord-Holland
Archief
358.6
Registratienummer
1587
Aktenummer
Reg. 4 fol. 27
Registratiedatum
25-01-1906
Akteplaats
Amsterdam
Collectie
burgerlijke stand van de gemeente Amsterdam, Archiefdeel van (dubbele) registers van huwelijken v...
Boek
Huwelijksakten van de gemeente Amsterdam, 1906

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina ten Hoonte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina ten Hoonte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina ten Hoonte

Berendine Barten
± 1811-????
Derk ten Hoonte
± 1837-????
Katharina Meijer
± 1837-????

Wilhelmina ten Hoonte
± 1877-????

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1906 lag tussen -3,3 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 5,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
      • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.

    Over de familienaam Ten Hoonte


    De publicatie Stamboom Andersen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Olaf Andersen, "Stamboom Andersen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-andersen/I7531.php : benaderd 27 december 2025), "Wilhelmina ten Hoonte (± 1877-????)".