Stamboom Andersen » Abrahan Boesveld (1898-1929)

Persoonlijke gegevens Abrahan Boesveld 


Gezin van Abrahan Boesveld

Hij is getrouwd met Josina de Pater.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1919 te Woerden, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abrahan Boesveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Abrahan Boesveld


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 september 1898 lag rond de 13,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 30 oktober 1919 lag tussen -2,7 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
  • De temperatuur op 7 mei 1929 lag tussen 8,4 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
    • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boesveld

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boesveld.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boesveld.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boesveld (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Andersen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Olaf Andersen, "Stamboom Andersen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-andersen/I5547.php : benaderd 28 september 2026), "Abrahan Boesveld (1898-1929)".