Stamboom Andersen » Marinus Willem Andersen (± 1909-1910)

Persoonlijke gegevens Marinus Willem Andersen 


Gezin van Marinus Willem Andersen


Notities over Marinus Willem Andersen

Plaats instelling:
Utrecht
Collectiegebied:
Utrecht
Archief:
463
Registratienummer:
447-08
Aktenummer:
11
Registratiedatum:
25 oktober 1910
Akteplaats:
Rijsenburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Willem Andersen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Willem Andersen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Willem Andersen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 oktober 1910 lag tussen 1,5 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Andersen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Andersen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Andersen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Andersen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Andersen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Olaf Andersen, "Stamboom Andersen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-andersen/I4798.php : benaderd 26 december 2025), "Marinus Willem Andersen (± 1909-1910)".