Stamboom Andersen » Albert Hofman (1902-1981)

Persoonlijke gegevens Albert Hofman 


Gezin van Albert Hofman

(1) Hij is getrouwd met Lientje.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 23 december 1936 te Batavia, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Hofman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Hofman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1902 lag tussen 3,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (22%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 23 december 1936 lag tussen -0,1 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
  • De temperatuur op 16 oktober 1981 lag tussen -0,4 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Griekenland wordt lid van de Europese Gemeenschap.
    • 2 januari » De Britse politie arresteert de Yorkshire Ripper.
    • 25 januari » Een Chinese rechtbank spreekt het doodvonnis uit tegen de weduwe van Mao, Jiang Qing.
    • 6 oktober » Vliegtuigongeval Moerdijk: een Fokker F28-4000 van de NLM stort neer in zwaar onweer bij Moerdijk.
    • 4 december » Ciskei is het vierde thuisland dat door Zuid-Afrika onafhankelijk wordt verklaard. Geen enkel ander land heeft Ciskei erkend.
    • 28 december » De eerste Amerikaanse reageerbuisbaby wordt geboren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hofman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Andersen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Olaf Andersen, "Stamboom Andersen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-andersen/I3636.php : benaderd 30 september 2026), "Albert Hofman (1902-1981)".