De temperatuur op 13 september 1906 lag tussen 2,6 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
Dag van overlijden 23 juni 1999
De temperatuur op 23 juni 1999 lag tussen 5,1 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J.P. Ader, "Stamboom Ader(t) en Adèr", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ader/I970.php : benaderd 24 september 2026), "Henri Jan Maria ten Berge (1906-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.