Stamboom Hendriks » Adrianus (Arie) Miltenburg (1886-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus (Arie) Miltenburg 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1886 in Utrecht.

Gezin van Adrianus (Arie) Miltenburg

Hij is getrouwd met Elisabeth Johanna (Beth) de Groot.

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1909 te Utrecht, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Miltenburg  1919-1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus (Arie) Miltenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus (Arie) Miltenburg

Adrianus (Arie) Miltenburg
1886-????

1909
Miltenburg
1919-1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1909 lag tussen 4,9 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.

Over de familienaam Miltenburg


De publicatie Stamboom Hendriks is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael 2, "Stamboom Hendriks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom--hendriks/I500088.php : benaderd 12 februari 2026), "Adrianus (Arie) Miltenburg (1886-????)".