Stambomen Quist » Pieter Reijngoudt (1910-1971)

Persoonlijke gegevens Pieter Reijngoudt 


Gezin van Pieter Reijngoudt

Hij is getrouwd met Cornelia Quist.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1935 te Sint Philipsland gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Reijngoudt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Reijngoudt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Reijngoudt

Elizabeth Geense
± 1890-????

Pieter Reijngoudt
1910-1971

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1910 lag tussen -1,4 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 20 september 1935 lag tussen 14,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 17,2 mm neerslag gedurende 8,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 8 november 1971 lag tussen 4,0 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Kürt Rogiers, Belgisch acteur
    • 14 april » De Ierse grensrechter David Barrett raakt bewusteloos als hij in PSV-stadion een bierblikje tegen zijn hoofd krijgt.
    • 8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
    • 19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
    • 10 oktober » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt de vrijlating bekend van 985 gevangenen, onder wie 300 politieke gevangenen.
    • 10 oktober » Verdediger Barry Hulshoff luistert zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal op met een doelpunt in de EK-kwalificatiewedstrijd in Rotterdam tegen de DDR (3-2).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Reijngoudt


De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I8274.php : benaderd 12 oktober 2026), "Pieter Reijngoudt (1910-1971)".