Stambomen Quist » Christiaan Mattheus Quist (1915-)

Persoonlijke gegevens Christiaan Mattheus Quist 


Gezin van Christiaan Mattheus Quist

Hij is getrouwd met Willemijntje van der Ree.

Zij wonen in 2000 Da Costastraat 21, 3331 EC, Zwijndrecht (ZH) NED,
tel 078-6127616.

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1948 te Numansdorp, Zuid-Holland, Nederland NED, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Mattheus Quist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Mattheus Quist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Mattheus Quist


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 maart 1915 lag tussen -1,8 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • De temperatuur op 25 maart 1948 lag tussen -1,6 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Inval van het Arabische bevrijdingsleger van Fawzi al-Qawuqji in Palestina.
      • 31 maart » Het Amerikaanse congres keurt het Marshallplan goed.
      • 28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
      • 20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
      • 26 juli » Het Luxemburgs voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Afghanistan bij de Olympische Spelen met 6-0 te verslaan.
      • 23 augustus » Oprichting van de Wereldraad van Kerken in Amsterdam. De Nederlander Willem Visser 't Hooft wordt gekozen tot eerste secretaris-generaal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mattheus Quist


    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I7016.php : benaderd 16 oktober 2026), "Christiaan Mattheus Quist (1915-)".