Stambomen Quist » Janna Helena Maatje Quist (1905-1991)

Persoonlijke gegevens Janna Helena Maatje Quist 


Gezin van Janna Helena Maatje Quist

Zij is getrouwd met Mattheus Verkamman.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1937 te Tholen gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Helena Maatje Quist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna Helena Maatje Quist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Helena Maatje Quist

Jacobus Deurlo(o)
± 1833-????
Catharina Quaak
± 1840-????

Janna Helena Maatje Quist
1905-1991

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 september 1905 lag tussen 5,8 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
      • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • De temperatuur op 24 juni 1937 lag tussen 8,9 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
      • 1 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de finale met 2-0 te winnen van Brazilië.
      • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
      • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
      • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
      • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • De temperatuur op 17 augustus 1991 lag tussen 12,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 10 januari » De van oorsprong maoïstische guerrillabeweging EPL in Colombia bereikt een voorlopig vredesakkoord met de regering. Volgens het akkoord zal het Volksbevrijdingsleger op 1 maart de wapens neerleggen.
      • 27 februari » Golfoorlog: Amerikaans president George Bush Sr. zegt dat "Koeweit is bevrijd".
      • 15 april » De Oost-Europa Bank wordt opgericht.
      • 1 september » Oezbekistan wordt onafhankelijk van de Sovjet-Unie.
      • 29 november » Politieke partijen en leiders van de thuislanden in Zuid-Afrika beginnen met onderhandelingen die moeten leiden tot een nieuwe, non-raciale grondwet.
      • 9 december » De Nederlandse Volleybal Bond stelt Arie Selinger aan als assistent-bondscoach van het nationale mannenteam voor de periode tot en met de Olympische Spelen in Barcelona.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Helena Maatje Quist


    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I5598.php : benaderd 9 oktober 2026), "Janna Helena Maatje Quist (1905-1991)".