Stambomen Quist » Ada Johanna Hubenet (1916-1947)

Persoonlijke gegevens Ada Johanna Hubenet 


Gezin van Ada Johanna Hubenet

Zij is getrouwd met Kornelis Johannes Quist.

Zij wonen op 15 Augustus 1943 Derk Buismanstraat 4 te Zwolle.
Hij woont op 29 juli 1977 van der Aastraat 47, Den Haag (ZH) NED,
tel. 070-241219.

Zij zijn getrouwd op 17 juli 1942, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Ada Johanna Hubenet

Heden overleed, onze lieve Vrouw en Moeder, Dochter, behuwddochter,Zuster, behuwdzuster en Tante

ADA JOHANNA QUIST-HUBENET

in den ouderdom van 31 jaar.

Uit aller naam:
Mr. K.J. QUIST
HAN
PATRICK
MARJOLEINTJE.

's-Gravenhage, 31 Dec. 1947
Van der Aastraat 47.

Geen bezoek.

De teraardebestelling is bepaald Maandag a.s. twee uur op debegraafplaats Den en Rust te Bilthoven. Vertrek van Van der Aastraat 47te half twaalf.
Bron: C.B.G. te Den Haag.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ada Johanna Hubenet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ada Johanna Hubenet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ada Johanna Hubenet

A.H.H. Hubenet
± 1890-????

Ada Johanna Hubenet
1916-1947

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1916 lag tussen -1,7 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 17 juli 1942 lag tussen 12,1 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Glenn Miller ontvangt de eerste officiële gouden grammofoonplaat voor meer dan een miljoen verkopen.
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 15 februari » Rond half vijf 's ochtends liep Hr. Ms. Van Ghent, door een navigatiefout, aan de grond in Stolze-straat op het kustrif van het eiland Bamidjo.
    • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
    • 3 mei » Alle joden in Nederland moesten een kenteken van geel katoen op hun kleding dragen: de zespuntige 'jodenster'.
    • 12 juni » Anne Frank krijgt een dagboek voor haar dertiende verjaardag.
  • De temperatuur op 31 december 1947 lag tussen -6,0 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
    • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
  • De temperatuur op 5 januari 1948 lag tussen 4,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 5,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Busongeval te Weerst in de Belgische provincie Luik. Er zijn 24 doden te betreuren.
    • 18 februari » Éamon de Valera treedt af als Taoiseach van Ierland.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 14 maart » James Nachtwey, Amerikaans fotojournalist
    • 25 mei » Andrew Moyer verkrijgt octrooi op zijn methode voor de massaproductie van penicilline.
    • 6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Johanna Hubenet


De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I5477.php : benaderd 14 oktober 2026), "Ada Johanna Hubenet (1916-1947)".