Stambomen Quist » Jan Quist (1878-1964)

Persoonlijke gegevens Jan Quist 

  • Hij is geboren op 28 november 1878 in Tholen gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED.
    Akte 1878-100.
  • Hij werd gedoopt.
    Geloof: Gereformeerd
  • Beroep: Rijksambtenaar Belastingen.
  • Hij is overleden op 15 april 1964 in Driebergen, Utrecht, Nederland NED, hij was toen 85 jaar oud.
  • Hij is begraven op 18 april 1964 in Driebergen, Utrecht, Nederland NED.
    Nieuwe Algemene.

  • Een kind van Cent Quist en Barba(e)ra van Keulen

Gezin van Jan Quist

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Martina Roggeband.

Zij wonen op 1 April 1925, Volmarijnstraat 72b te Rotterdam (ZH) NED.

Zij zijn getrouwd op 10 september 1908 te Tholen gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED, hij was toen 29 jaar oud.

Akte 1908-15.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Dorothea Unger.

ONDERTROUWD:









Zij zijn op 1 september 1927 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland NED in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1927 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland NED, hij was toen 48 jaar oud.

Akte L 54.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 8 september 1927 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland NED, hij was toen 48 jaar oud.

Geloof: Gereformeerd

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Jan Quist

SOLAGRATA.







Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Quist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Quist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Quist


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 november 1878 lag rond de 9,0 °C. Er was 11 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    • De temperatuur op 8 september 1927 lag tussen 10,3 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 15 april 1964 lag tussen 6,2 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 29 januari » In Innsbruck beginnen de IXe Olympische Winterspelen.
      • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
      • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
      • 15 september » In Amerika begint de soap-televisieserie Peyton Place.
      • 21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 1 december » President Lyndon B. Johnson en zijn adviseurs besluiten tot een tweefasenplan voor bombardementen op Vietnam.
    • De temperatuur op 18 april 1964 lag tussen 10,9 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 29 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 58,9.
      • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
      • 6 april » De Pietà van Michelangelo verlaat voor het eerst sinds 1499 de Sint-Pietersbasiliek in Rome om te worden verscheept naar de Wereldtentoonstelling in New York.
      • 5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
      • 2 augustus » Noord-Vietnam vuurt op een Amerikaans oorlogsschip in de Golf van Tonkin (het Tonkin-incident).
      • 19 december » Dominee Martin Luther King krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Quist

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Quist.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Quist.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Quist (onder)zoekt.

    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I4472.php : benaderd 26 december 2025), "Jan Quist (1878-1964)".