Stambomen Quist » Johannis Quist-Kwist (1828-1912)

Persoonlijke gegevens Johannis Quist-Kwist 

  • Hij is geboren op 30 oktober 1828 in Sint Annaland gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED.
    Akte 1828-42.
  • Hij werd gedoopt.
    Geloof: Nederlands Hervormd
  • Hij is overleden op 7 december 1912 in Dinteloord gem. Steenbergen, Noord-Brabant, Nederland NED, hij was toen 84 jaar oud.
    AKTE: 40.

  • Hij is begraven in Dinteloord gem. Steenbergen, Noord-Brabant, Nederland NED.
  • Een kind van Marinus Quist en Jannetje van den Hoek

Gezin van Johannis Quist-Kwist

Hij heeft/had een relatie met Cornelia den Hollander.


Kind(eren):

  1. Cornelia Kwist  1856-< 1858
  2. Cornelia Kwist  1858-1860
  3. Adriaan Kwist  1860-????
  4. Maria Quist-Kwist  < 1861-1861
  5. Marinus Quist-Kwist  < 1861-1861
  6. Maria Kwist  1862-????
  7. Cornelia Kwist  1863-1863
  8. Cornelia Kwist  1864-1931 
  9. Marinus Kwist  1867-1875
  10. Adriana Kwist  1869-????
  11. Cornelis Kwist  1872-1897

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannis Quist-Kwist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannis Quist-Kwist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannis Quist-Kwist


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 oktober 1828 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1828: Bron: Wikipedia
      • 5 januari » De eerste editie van het Algemeen Handelsblad komt in Amsterdam van de persen.
      • 14 april » Eerste editie van Noah Websters woordenboek.
      • 22 mei » In Zeeland wordt begonnen met geregelde veerdiensten.
      • 26 mei » De mysterieuze Kaspar Hauser duikt op in Neurenberg.
      • 11 augustus » Ranavalona I wordt koningin van het Koninkrijk Madagaskar.
    • De temperatuur op 7 december 1912 lag tussen 3,7 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Quist-Kwist


    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I3181.php : benaderd 28 december 2025), "Johannis Quist-Kwist (1828-1912)".