Stambomen Quist » Gerard Meijer (1921-1993)

Persoonlijke gegevens Gerard Meijer 


Gezin van Gerard Meijer

Hij is getrouwd met Adriaantje Quist.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1944 te Sint Philipsland gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard Meijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerard Meijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerard Meijer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 april 1921 lag tussen 2,2 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    • De temperatuur op 21 april 1944 lag tussen 5,0 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Het centrum van Nijmegen wordt getroffen door een bombardement door Amerikaanse vliegers die denken dat het de Duitse stad Kleef is. Er vallen ongeveer 800 doden en de binnenstad wordt grotendeels weggevaagd.
      • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
      • 23 augustus » Oblast Pskov wordt gesticht als afsplitsing van oblast Leningrad.
      • 17 september » Britse grondtroepen steken bij Lommel de grens over en paratroepen landen bij Eindhoven, Son, Nijmegen en Arnhem, als onderdeel van Operatie Market Garden.
      • 12 december » Uitgeverij De Bezige Bij wordt opgericht.
      • 17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.
    • De temperatuur op 18 augustus 1993 lag tussen 9,3 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De olietanker Braer slaat bij de Shetlandeilanden te pletter: 85.000 ton olie stroomt in zee.
      • 19 januari » Leden van de Angolese onafhankelijkheidsbeweging UNITA veroveren de noordelijk gelegen stad Soyo en nemen daarbij zestien buitenlanders gevangen.
      • 17 maart » De Colombiaanse regering heeft de voorwaarden geaccepteerd voor overgave van Pablo Escobar, leider van het Medellin-drugskartel. De voortvluchtige drugsbaron eist de bescherming van zijn familieleden, een eigen telefoon en een eigen keuken in de gevangenis "om vergiftigingsgevaar te voorkomen".
      • 30 april » In Hamburg wordt Monica Seles tijdens de kwartfinale door Günther Parche, een 38-jarige Duitser die fan was van Steffi Graf in haar schouder gestoken.
      • 25 september » Bisschopswijding van Frans Wiertz, bisschop van Roermond, door kardinaal Simonis.
      • 27 september » President Miguel Trovoada van het eilandstaatje Sao Tomé en Principe begint in Luanda aan een nieuwe bemiddelingspoging in de Angolese burgeroorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1919 » Frank Essed, Surinaams politicus († 1988)
    • 1920 » Kees Trimbos, Nederlands psychiater († 1988)
    • 1922 » Buddy Pepper, Amerikaans acteur en songwriter († 1993)
    • 1922 » Iser Koeperman, Oekraïens wereldkampioen dammen († 2006)
    • 1922 » Rigardus Rijnhout, langste Nederlander ooit († 1959)
    • 1922 » Meira Delmar, Colombiaans dichteres († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meijer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meijer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meijer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meijer (onder)zoekt.

    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I287.php : benaderd 10 februari 2026), "Gerard Meijer (1921-1993)".