Stambomen Quist » Cornelia Bevelander (1765-1793)

Persoonlijke gegevens Cornelia Bevelander 

  • Zij is geboren in Oud Vossemeer gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED.
  • Ze werd gedoopt op 3 oktober 1765 in Oud Vossemeer gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED.
    Geloof: Nederlands Hervormd
  • Beroep: Arbeidster, Huisvrouw.
  • Zij is overleden op 30 november 1793 in Tholen gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED.
  • Zij is begraven in Tholen gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED.
  • Een kind van Cornelis Bevelander en Jannetje van der Stel

Gezin van Cornelia Bevelander

Zij is getrouwd met Abra(ha)m Quist-Kwist.

Zij zijn op 29 april 1789 te Tholen gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED in ondertrouw gegaan.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 20 mei 1789 te Tholen gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED.


Kind(eren):

  1. Jannetje Quist-Kwist  1793-1827 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Bevelander?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Bevelander

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Bevelander


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1789 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: half bewolkt omtrent helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
      • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
      • 3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.
    • De temperatuur op 30 november 1793 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken windstil. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1793: Bron: Wikipedia
      • 21 januari » Lodewijk XVI van Frankrijk wordt geëxecuteerd door middel van guillotine.
      • 1 februari » Frankrijk start een oorlog met het Verenigd Koninkrijk en Nederland.
      • 4 maart » George Washington wordt beëdigd voor een tweede termijn als 1e president van de Verenigde Staten.
      • 2 juni » De jakobijnen grijpen de macht in Frankrijk en zetten de girondijnen af. Begin van het Schrikbewind.
      • 1 augustus » De eerste lengte van de meter wordt in Frankrijk wettelijk vastgelegd.
      • 9 december » In New York komt American Minerva uit, het eerste dagblad. Het is opgericht door Noah Webster.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bevelander


    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I2257.php : benaderd 28 december 2025), "Cornelia Bevelander (1765-1793)".